radomsko, konger, kostka brukowa i ogrodzenia betonowe
INFORMACJE O NAS

Podstawowymi profilami działalnosci naszej firmy jest sprzedaż i układanie kostki brukowej oraz produkcja, sprzedaż i montaż ogrodzeń betonowych. Usługi świadczymy na terenie Radomska i okolic.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości kostkę brukową i galanterię betonową w pełnej gamie kolorów, wzorów i typów nawierzchni.

Produkty te obięte są fabryczną 5 letnią gwarancją producenta.

Dla stworzenia niepowtarzalnych układów kostki zapewniamy profesjonalnych projektantów, którzy zaproponują jak najbardziej satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie.

Projekt przy zamówieniu powyżej 150m2 kostki z serii VINTAGE, PŁUKANE, ŚRUTOWANE jest GRATIS. 

Tworząc projekty zwracamy szczególną uwagę na zachowanie specyfiki otoczenia oraz preferencje i gusty klientów.

Sprzedawana przez nas kostka może być też użyta do wykładania dużych powieżchni typu place, parkingi.

Doskonale sprawdza się też w małej przydomowej architekturze np: na chodniki, altanki, tarasy i scieżki ogrodowe.

 

 

Nasza firma zajmuje się również produkcją, sprzedażą i montażem ogrodzeń z płyt betonowych o wysokości od 1m do  płyty aż3m oraz długości przęsła 2,04mb. W ofercie posiadamy również zestawy podmórówkowe typu "płyta +łącznik" do montażu ogrodzeń z siatki lub paneli metalowych.

Sami produkujemy też solidne płyty ażurowe typu IOMB o wymiarach 0,40x0,60m i grubości 6 lub 8 cm do utwardzenia podjazdów dla samochodów.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokogatunkowego polskiego cementu, prawidłowo zbrojone oraz dodatkowo wzmocnione drobnym kamieniem.

W ofercie, która stale staramy się powiększać, posiadamy wiele ciekawych, nowoczesnych wzorów płyt pełnych i ażurowych oraz słupów i daszków ozdobnych. 

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

 

A.Michalska

właściciel

Prawa autorskie zastrzeżone © 2014 KONGER


Strona wspomagana systemem Archetix 2.0.11.